Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Ostry dyżur ortopedyczny

Poradnia urazowo ortopedyczna i ostry dyżur ortopedyczny w Warszawie

Od listopada 2019 r. Centrum Medyczne Gamma na Warszawskim Żoliborzu uruchomiło weekendowy dyżur urazowo-ortopedyczny dla dzieci i dorosłych.

Ostry dyżur ortopedyczny prowadzony jest w każdą sobotę i niedzielę w godzinach od 8:00 do 20:00 w placówce przy ul. Broniewskiego 3.

Dyżur ortopedyczny dedykowany jest dla dzieci i dorosłych, którzy doznali urazu ortopedycznego i podejrzewają, że doszło do zwichnięcia lub złamania.

Chirurgia urazowo ortopedyczna w Warszawie

Poradnia urazowo ortopedyczna pozwala zapewnić fachową pomoc specjalistów osobom, które borykają się z urazami narządów ruchu. W przypadku dyżuru ważna jest szybka interwencja lekarska, która pozwoli postawić prawidłową diagnozę. Dlatego w naszym Centrum prowadzona jest również chirurgia urazowo ortopedyczna, która pozwala szybko reagować w przypadku osób, które borykają się z silnymi dolegliwościami bólowymi lub doznali urazu. W ramach naszej działalności realizowane są niezbędne badania diagnostyczne m. in.: RTG, tomografia komputerowa lub rezonans magnetyczny, które pozwolą na postawienie prawidłowej diagnozy i rozpoczęcie odpowiedniego sposobu leczenia.

SOR ortopedyczny gwarantuje szybką i kompleksową pomoc poprzez:

  • unieruchomienie złamania,
  • założenie opatrunku, gipsu lub nowoczesnej ortezy,
  • szycie rany,
  • nastawienie zwichnięć stawów.

SOR ortopedyczny w CMGamma pozwala zapewnić świadczenia medyczne bez kolejek i limitów NFZ osobom, które doznały urazu. Jednak w przypadku pacjentów, u których podczas urazu mogło dojść do uszkodzenia czaszki (np. utrata przytomności) lub uszkodzenia narządów wewnętrznych (np. odczuwanie ostrego bólu jamy brzusznej) będziemy prosili o zgłoszenie się do szpitali wielospecjalistycznych.

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
sobota - niedziela od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2021 CM gamma
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...