Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Diagnostyka laboratoryjna

Diagnostyka laboratoryjna

Nasze Centrum w Warszawie współpracuje z największymi laboratoriami w kraju, co pozwala na pełną diagnostykę laboratoryjną – biochemiczną i immunologiczną płynów ciała. Diagnostyka laboratoryjna pozwala określić m.in. skład krwi pobranej od pacjenta. Uzyskane dzięki badaniu wyniki pozwalają dokonać analizy stanu zdrowia pacjenta. Badania przeprowadzone w ramach diagnostyki laboratoryjnej pozwalają określić czy pacjent cierpi np. na cukrzycę. Na tej podstawie możliwe jest dobranie odpowiedniej formy leczenia.

 

Wyniki badań

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
sobota - niedziela od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2021 CM gamma
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...