Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Diagnostyka kardiologiczna (EKG)

Diagnostyka kardiologiczna (EKG)

Nasi specjaliści z pomocą odpowiedniego sprzętu wykonają badania echokardiograficzne oraz elektrokardiograficzne, w tym holtery. Zajmujemy się oceną i leczeniem dorosłych i dzieci, także w wieku niemowlęcym oraz opieką nad pacjentami zagrożonymi lub po przebytych incydentach kardiologicznych. Badanie EKG jest jednym z badań, które pozwala wykryć poważne choroby w tym nadciśnienie tętnicze.

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
sobota - niedziela od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2021 CM gamma
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...