Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Chirurgia barku

Chirurgia barku

Bark jest unikalnym stawem ze względu na niespotykany w innych stawach zakres ruchomości, a co za tym idzie – unikalny ze względu na przeciążenia do jakich go zmuszamy. Możliwe jest to dzięki skoordynowanej pracy stawu ramiennego, barkowo-obojczykowego, mostkowo-obojczykowego, połączenia między łopatką a tylną ścianą klatki piersiowej i co najważniejsze mięśni oraz innych tzw. tkanek miękkich. Dynamiczny rozwój artroskopii pozwala coraz większą ilość schorzeń tej okolicy wyleczyć właśnie w ten sposób, gdy metody zachowawcze przestają wystarczać. W większości przypadków uszkodzeń stawu barkowego leczonych jest z wykorzystaniem artroskopu. Artroskopia barku polega na wykorzystaniu układu optycznego zakończonego kamerą, która umożliwia obejrzenie stawu od środka, przy odpowiednim powiększeniu.W CM Gamma wykonujemy pełną gamę zabiegów operacyjnych w obrębie stawu ramiennego m.in.:

  • rekonstrukcje stożka rotatorów
  • stabilizacje stawu ramiennego (leczenie niestabilności czyli zwichnięć stawu ramiennego)
  • artroskopowe plastyki wyrostka barkowego łopatki (akromioplastyka)
  • leczenie urazów (złamań, zwichnięcia stawu barkowo-obojczykowego, urazowych uszkodzeń mięśni)

Zobacz również:

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
sobota - niedziela od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2021 CM gamma
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...