Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Bobrowiecka 8

O placówce - Bobrowiecka 8

Placówka na warszawskim Mokotowie została otwarta we wrześniu 2018 roku. To przeniesienie ideologii placówki z Żoliborza, dzięki temu mamy możliwość wykonywania tej samej medycyny na dużo większą skalę. Nowoczesny i przestronny obiekt, w którym znajduje się osiem gabinetów lekarskich, dwie sale rehabilitacyjne (w tym jedna przeznaczona do rehabilitacji ręki) oraz gabinety do badań diagnostycznych USG i RTG.

Wszystkie zabiegi i operacje są wykonywane w CM Gamma na Żoliborzu.

Galeria

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
sobota - niedziela od 8:00 do 20.00

Centrum Medyczne Gamma
Przychodnia – Szpital – Rehabilitacja

ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa

poniedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2021 CM gamma
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...